AMORE 28054C GLOBO lampička
Kód: 28054CSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Stolní lampička, kov chrom, hliník chrom, silikon bílý, PVC černý kabel, kolébkový vypínač na kabelu, DxŠxV: 160x100x235mm, délka kabelu 1500mm, včetně LED 6W 230V, zdroj 450lm, výkon 250lm, 3000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 9007371456680 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, stříbrná |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 6W |
| ? Světelný tok: | 450lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Výška: | 23,5 (cm) |
| ? Šířka: | 10 (cm) |
| ? Hloubka: | 16 (cm) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
