NUOVA 2475O GLOBO lampička
Kód: 2475ODoplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 9007371384112 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Materiál: | mosaz |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 44 cm |
| ? Šířka: | 24 cm |
| ? Hloubka: | 24 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, plast černý, kov černý, plast, Flexo, dotykový vypínač ON/OFF, stmívatelné,...
Stolní lampička, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, flexi, vypínač, DxŠxV:...
Stolní lampička, kov černý, MDF s efektem dřeva, kov mosazný matný, sklo kouřové, textilní kabel...
Stolní lampička, kov černý, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, kov bílý, hliník nikl, hliník bílý, plast průhledný, kabel PVC bílý, kolébkový...
Stolní lampička, kov černý, textil černý, plast zlaté barvy, kabel PVC černý, kolébkový vypínač...
Stolní lampička kov černý matný, kouřové sklo, textilní kabel černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, textilní kabel černý, dotykové...
Stolní lampička, kov černý, kov zlatý, sklo jantarové, kabel PVC černý, dotykové...
Stolní lampička, plast černý, satin., matný černý silikon, dotykové zapnutí/vypnutí/plynulé...
Stolní lampička, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kabel PVC černý,...
Stolní lampička, kov bílý matný, nikl, sklo opál, satinované, kolébkový vypínač na kabelu, průměr...
Stolní lampička, kov bílý, flexi, kabel 1,6m, vypínač, ŠxV: 22x35 cm, bez žárovky 1xE27, max. 40W...
Stolní lampička, kov nikl, textil bílý, kabel textil černý, kolébkový vypínač na kabelu, kovový...
Stolní lampička, chromovaná, keramika, textil černý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


