TOPPOLE 58007SL GLOBO stojací lampa s Bluetooth reproduktorem | LED | Bluetooth reproduktor |
Kód: 58007SLSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Stojací lampa, hliník černý matný, plast opál, s 5W Bluetooth reproduktorem, vypínač.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.63 kg |
| EAN: | 9007371406388 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | nikl mat, kov, hliník a plast |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 20W + 5W |
| ? Světelný tok: | 930lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Výška: | 125 cm |
| ? Šířka: | 20 cm |
| ? Hloubka: | 20 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

