TICON 15266-3S GLOBO stojací lampa
Kód: 15266-3SSouvisející produkty
Stropní světlý kov černý, sametový vícebarevný, průměr 46 cm, výška 27,5 cm, bez 3xE14 25W 230V.
Detailní popis produktu
Stojací lampa, kov černý, samet multicolor, kabel 1,8m, vypínač.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.37 kg |
| EAN: | 9007371379422 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, plast a samet |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 150 cm |
| ? Šířka: | 31 cm |
| ? Hloubka: | 22 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Stojací lampa, nikl, sklo opál, kabel PVC černý, nožní spínač na kabelu, DxŠxV: 295x280x1550 mm,...
Stojací lampa, mosaz, dřevo černé, skleněné křišťály, textilní kabel hnědý, s vypínačem na...
Stojací lampa, nikl mat, textil antracit, výška stínidla 24cm, teleskopická trubice, výškově...
Stojací lampa, dřevo hnědé, nožní vypínač na kabelu, DxŠxV:51x25x150cm, bez žárovky 1xE27,max....
Stojací lampa kovová černá, sametová černá, vypínač, průměr 45 cm, výška 160 cm, bez žárovek...
Stojací lampa kov grafit, kov imitace dřeva, DxŠxV: 250x230x1540 mm, délka kabelu 1800 mm, bez...
Stojací lampa, kov černý, kov zlaté barvy, skleněné koule jantarové, kabel PVC černý, vypínač na...
Stojací lampa, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, vypínač na kabelu, DxŠx...
Stojací lampa, kov imitace rzi, mosaz, zlatý, kabel 1,8m, vypínač, DxŠxV: 51x25x155 cm, bez...
Stojací lampa, kov černý matný, sklo, mosaz, vypínač, průměr 43 cm, výška 167 cm, délka kabelu...
Stojící lampa, kov matný nikl, sklo, ŠxV:23x150cm, včetně žárovky 1xE14 LED 5W 230V, výstup...
Stojací lampa, černý kov, kouřové sklo, vypínač, průměr 30 cm, výška 160 cm, bez žárovky, 1xE27,...
Stojací lampa, kov černý, hliník měděný matný, hliník černý matný, plast kouřový, kabel PVC...
Stojací lampa, kov matný nikl, plast bílý, chrom, černý PVC kabel, dotykový stmívač, 3-stupňový...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com





