SARINI 54003-6 GLOBO stropní | 6x E27 | černá | Š: 70 cm |
Kód: 54003-6Související produkty
Detailní popis produktu
Stylové stropní svítidlo vyrobené z černého kovu a starožitně vyhlížející mosazi se třemi zakřivenými rameny je perfektním prostředím. Nadčasový, ale moderní design se starožitným nádechem upoutá pozornost ve vašem obývacím pokoji. Stropní svítidlo o průměru 70 cm má šest patic E14, které umožňují libovolnou volbu svítidla (max. 60W). LED žárovky doporučujeme pro jejich dlouhou životnost a úsporu energie. Další položky z této série vám umožní harmonický zážitek z bydlení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 9007371377688 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | mosaz a kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 6 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 26 cm |
| ? Šířka: | 70 cm |
| ? Hloubka: | 70 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



