ZUMMA 67842-36 GLOBO stropní | LED |
Kód: 67842-36Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 9007371385096 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá |
| ? Materiál: | kov a akryl |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 36W |
| ? Světelný tok: | 2700lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 4000K |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Výška: | max. 12,5 cm |
| ? Šířka: | 80,5 cm |
| ? Hloubka: | 18 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

