LEVITO 28048WA GLOBO nástěnné
Kód: 28048WASouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, akryl, saténová láhev, průměr 10 cm, výška max. 107 cm, bez žárovky...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 9007371401857 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a akryl |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 35 cm |
| ? Šířka: | 10 cm |
| ? Hloubka: | 10 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Nástěnné svítidlo, kov bronzové barvy, sklo, ŠxV: 22x28 cm, hloubka 29 cm, bez žárovky 1xE27,...
Nástěnné svítidlo, kov nikl mat, plast černý, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov, nikl matný, sklo bílé, vypínač, ŠxV: 8x15 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov bronzový matný, hliník bronzový matný, Šx výška 70x140 mm, hloubka 145 mm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, ŠxV: 9x20 cm, hloubka 18 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, nikl matný, flexi, bílé sklo, transparentní kabel 1,5m, vypínač, 30x24x46 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, kolébkový vypínač, Šx výška...
Nástěnné svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, s vypínačem, ŠxV: 9x13 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, flexo, bez stínítka, vypínač, ŠxV: 9x53 cm, hloubka až 40 cm, bez...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, kov imitace dřeva, směr světla: dolů, ŠxV:...
Nástěnné svítidlo, kov nikl, plast černý, Flexo, vypínač, ŠxV: 9x50 cm, hloubka až 35 cm, včetně...
Nástěnné svítidlo, kov černý, hliník měděný matný, hliník černý matný, plast kouřový, kabel PVC...
Nástěnné svítidlo, kov černý, kov v barvě imitující dřevo, hnědý, vypínač, ŠxV: 15x19 cm, hloubka...
Nástěnné svítidlo, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, směr světla: dolů, Šx...
Nástěnné svítidlo, kov černý, plast černý, mosaz, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44...
Nástěnné svítidlo, hliníková bílá, akryl opál bílý, svítí nahoru a dolů, vypínač ŠxV: 30x8 cm,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


