CLARKE 15229D4 GLOBO stropní | LED | 60W | dálkové ovl. | Š: 60 cm |
Kód: 15229D4Související produkty
Stolní lampička, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, kabel 1,5m,...
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, vypínač,...
Stojací lampa, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, kabel 1,8m,...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, tkanina zlato-černá, stínidlo s ozdobným děrováním, průměr 40...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, DxŠxV: 63...
Stolní lampička, kov nikl matný, textil černý a zlatý, kabel: 1,5m, stínidlo s ozdobným...
Stojací lampa, kov černý matný, textil černý, plast zlatý, kabel 1,8 m, stínítko s ozdobným...
Detailní popis produktu
Zvláště krásné stropní svítidlo CLARKE boduje designem a funkčností. 10 cm vysoké kulaté (průměr 60 cm) textilní stínidlo s ozdobným děrováním poskytuje jasný 3000 lumenů s 60W LED. Pomocí přiloženého dálkového ovladače lze barvu světla přepínat a fixovat v několika stupních v závislosti na požadavcích a situaci (od teplé bílé 3000K po studenou bílou 6000K).

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Interiérová a venkovní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.26 kg |
| EAN: | 9007371360918 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | nikl mat, textil a akryl |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Chytré funkce: | dálkové ovládání, změna barev ovladačem, zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 60W |
| ? Světelný tok: | 150-3000lm (volitelně na ovladači) |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000-6000K (volitelně na ovladači) |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Výška: | 12 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 60 cm |
Stropní svítidlo, chrom, satinované sklo, krystaly K5 čiré, zrcadlový okraj, průměr 40 cm, výška...
Stropní svítidlo, kov bílý, plast stříbrný, plast opál, paměťová funkce, noční světlo,...
Stropní svítidlo kov bílé, akryl, textil zlatá barva, průměr 40 cm, výška 10,5 cm, včetně 1xLED...
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, satinované sklo, ozdobné linky, DxŠxV: 30x30x7 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, K5 křišťály průhledné, DxŠxV: 24x24x9 cm, bez žárovky 1xE27,...
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, sklo průhledné satinované, DxŠxV: 24x24x8,5cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov stříbrný, chrom, sklo opál, K9 křišťály průhledné, zrcadlo, průměr 34...
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, satinované sklo, ozdobné linky, DxŠxV: 25x25x6 cm, bez žárovky...
Stropní svítidlo, chrom, kov, příze bílá, včetně 1xLED 24W 230V, průměr 40 cm, výška 10,5 cm,...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, sklo opál, průměr 18 cm, výška 7 cm, bez žárovky 1xE27, max....
Stropní svítidlo, bílá, vícebarevné sklo s dětským vzorem, průměr 30 cm, výška 7 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, jantar, opálové sklo, K5 křišťály champagne, spodní sklo jantar, DxŠxV: 42x42x9...
Stropní svítidlo, kov černý, plast černý a zlatý, 3 kroky svícení pomocí nástěnného vypínače,...
Stropní svítidlo, dřevo černé, satinované sklo, DxŠxV: 27x27x9 cm, bez žárovky 1xE27, max. 60W 230V.
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, satinované sklo, dekorační kamínky, průhledné ozdobné linky,...
Stropní svítidlo, kov, chrom a sklo, čiré matné sklo se vzorem, průměr 40 cm, výška 10,5 cm, bez...
Výpis diskuzí
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
