CLARKE 15229D9 GLOBO stropní | LED | dálkové ovl. | 40 cm |
Kód: 15229D9Související produkty
Stolní lampička, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, kabel 1,5m,...
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, vypínač,...
Stojací lampa, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, kabel 1,8m,...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, tkanina zlato-černá, stínidlo s ozdobným děrováním, průměr 40...
Stolní lampička, kov nikl matný, textil černý a zlatý, kabel: 1,5m, stínidlo s ozdobným...
Stojací lampa, kov černý matný, textil černý, plast zlatý, kabel 1,8 m, stínítko s ozdobným...
Detailní popis produktu
Kulaté stropní svítidlo ze série Clarke (průměr 40 cm) se dobře hodí do prostředí nejrůznějších stylů bydlení. Boční povrch 11 cm stropního svítidla je vyroben z černé textilie a má symetrický vzor. Opálová akrylová deska uvnitř textilu kryje LED obvodovou desku stropního svítidla, která poskytuje 700 lumenů světla s barvou světla 3000 Kelvinů (teplá bílá). S přiloženým dálkovým ovladačem můžete ztlumit světlo, nastavit světlo v barvách RGB a mít také funkci nočního světla. Funkce duhového efektu, při které svítidlo osvětlí místnost v barvách duhy, vytváří jedinečnou atmosféru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní klasická |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.82 kg |
| EAN: | 9007371418237 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | nikl mat, textil a akryl |
| ? Chytré funkce: | změna barev ovladačem, zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 18W |
| ? Světelný tok: | 700lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Výška: | 11 cm |
| ? Šířka: | 40 cm |
| ? Hloubka: | 40 cm |
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, K5 křišťály průhledné, průměr 34 cm, výška 9 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, K5 křišťály čiré, zrcadlový okraj, třpytivý efekt, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov chrom, krystaly K5/akrylové čiré, stmívatelné, několik úrovní pomocí...
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, satinované sklo, dekorativní kamínky vícebarevné, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, K5 křišťály průhledné, DxŠxV: 34x34x9 cm, bez žárovek 2xE27,...
Stropní svítidlo, kov chrom, krystaly K5/akrylové čiré, stmívatelné, několik úrovní pomocí...
Stropní svítidlo, kov bílý, satinované sklo opálové, průměr 30 cm, výška 10 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov bílý, akryl opál, průhledné plastové křišťály, změna barvy světla pomocí...
Stropní svítidlo bronzové barvy, satinovaný akryl, DxŠxV: 34,5x34,5x6 cm, včetně 9xLED 5W 230V,...
Stropní svítidlo kov bílé, sklo bílo růžové, s jednorožcem - dekor, průměr 30 cm, výška 6,5 cm,...
Stropní svítidlo, kov bílý a stříbrný, akryl průhledný, K5 křišťály průhledné, průměr 35 cm,...
Stropní svítidlo, bílý kov, akryl, textil šedý, průměr 40 cm, výška 11 cm, včetně 1xLED 24W 24V,...
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, sklo průhledné satinované, DxŠxV: 24x24x8,5cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov bílý, plast bílý černý, 3 úrovně osvětlení pomocí nástěnného vypínače,...
Stropní svítidlo, kov chrom, akryl, plast, křišťálový efekt, DxŠxV: 38x38x9 cm, včetně 1xLED 24W...
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, K5 křišťály champagne, spodní sklo hnědé, průměr 25 cm, výška...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com




