BOYD 67336-30H GLOBO závěsné
Kód: 67336-30HSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, černý matný kov, černý matný hliník, bílý plast, černý PVC kabel, možnost zkrácení výšky, DxŠxVxH: 1104x86x1200mm, včetně LED 30W 230V, zdroj 3550lm, výkon 1260lm, 3000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 9007371475117 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, černá |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 30W |
| ? Světelný tok: | 3550lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Výška: | 120 (cm) |
| ? Šířka: | 8,6 (cm) |
| ? Hloubka: | 110,4 (cm) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
