FIASTRA 54028-4 GLOBO bodové | 4x E14 | černá | Š: 80 cm |
Kód: 54028-4Související produkty
Stropní svítidlo, kov bílý matný, stínítko z kovové síťoviny, průměr 36 cm, výška 20 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý matný, stínítko z kovové síťoviny, průměr 36 cm, výška 20 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, stínítko - kovová mřížka, průměr 23 cm, výška 14 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, stínítko - kovová mřížka, průměr 60 cm, výška 18 cm, bez...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, mosaz, stínítko - kovová mřížka, DxŠxV: 22x8x14 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, kov černý, mosaz, stínítko - kovová mřížka, vypínač, ŠxV: 8x17 cm, hloubka 9...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, stínítko - kovová mřížka, nastavitelné, DxŠxV: 6x80x15 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.57 kg |
| EAN: | 9007371418121 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 15 cm |
| ? Šířka: | 6 cm |
| ? Hloubka: | 8 cm |
Stropní svítidlo, chrom, satinované sklo, průměr 28 cm, výška 19 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W...
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, skleněný křišťál průhledný, průměr 38 cm, výška 24 cm, bez...
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, pohyblivé, DxV: 60x19 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Bodové svítidlo, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, nastavitelné, DxV: 70x18 cm,...
Stropní svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, průměr 29 cm, výška 25 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, chrom, průměr 25 cm, výška 15 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, nastavitelné, DxŠxV: 70x32x18...
Stropní svítidlo, kov bílý, průměr 23 cm, výška 18 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, mosaz,...
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, dřevo hnědé, sklo kouřové, nastavitelné, DxŠxV:...
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, DxŠxV: 410x60x135 mm, bez žárovek...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, DxV: 28x18 cm,...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max. 35W...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


