KRIS 54356-4 GLOBO bodové | 4x E14 | nikl | Š: 70 cm |
Kód: 54356-4Související produkty
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, vypínač, ŠxV: 9x13 cm, bez...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, DxV: 28x18 cm,...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, výškově nastavitelné, DxŠxV:...
Stolní lampička, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, flexi, vypínač, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, skleněný křišťál průhledný, průměr 38 cm, výška 24 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, skleněný křišťál průhledný, DxŠxV: 62x36x21 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, průměr 40 cm, výška max. 130...
Závěsné svítidlo, nikl matný, chrom, skleněné krystaly, průměr 30 cm, výška max. 120 cm, bez...
Závěsné svítidlo, nikl matný, chrom, skleněné krystaly, průměr 25 cm, výška max. 120 cm, bez...
Náhradní sklo pro sérii 54356
Detailní popis produktu
Stropní bodové svítidlo kombinuje materiál a design. Čtyři elegantní pohyblivé sklenice vyrobené z drahých skleněných krystalů a zasazené do pochromovaného kovu jsou připevněny ke dvěma zakřiveným ramenům, která jsou pevně namontována na stropní desce z matného niklu. Dostupné patice E14 umožňují sami určit zdroj světla a tím i intenzitu světla a barvu světla (max. 40W). LED žárovky doporučujeme pro jejich úsporu energie a dlouhou životnost. Další modely ze stejné řady reflektorů by mohly doplnit obraz ve vašem obývacím pokoji.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.74 kg |
| EAN: | 9007371366255 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | chrom, nikl mat a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 18 cm |
| ? Šířka: | 70 cm |
| ? Hloubka: | 9,2 cm |
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo přírodní, nastavitelné, DxŠxV: 60x10x22 cm, bez žárovek 4xE14,...
Bodové svítidlo, kov černý chrom, sklo měděné barvy a průhledné, DxŠx výška 550x80x180 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov, černá, starožitná mosaz, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x21 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, dřevo hnědé, sklo kouřové, nastavitelné, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, průměr 25 cm, výška 15 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, nikl matný, dřevo, sklo opálové pruhované, DxV: 26x16 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý matný, kov zlatý matný, sklo kouřové, průhledné, DxŠxV: 400x80x182...
Stropní svítidlo, kov bílý, průměr 23 cm, výška 18 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Bodové svítidlo, kov bronzový matný, hliník bronzový matný, DxŠx výška 390x60x145 mm, bez žárovek...
Bodové svítidlo, kov černý chrom, sklo měděné barvy a průhledné, DxŠx výška 250x80x180 mm, bez...
Bodové svítidlo, černý kov, sklo kouřové barvy, DxŠx výška 450x90x166 mm, bez žárovek 3xE14, max....
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kov zlatý matný, sklo kouřové, průhledné, DxŠxV: 250x80x182...
Stropní svítidlo, kov černý, starožitná mosaz, průměr 23 cm, výška 19 cm, bez žárovek 3xE14, max....
Bodové svítidlo, kov černý chrom, sklo měděné barvy a průhledné, DxŠx výška 400x80x180 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, DxŠxV: 62x36x21 cm, bez 5xE14,...
Stropní svítidlo kov černý matný, DxŠxV: 500x60x90 mm, bez žárovek 4xGU10 35W 230V.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



