Fontánka ALBERT 93022 GLOBO | LED | V: 26 cm |
Kód: 93022Související produkty
Dekorativní svítidlo, plast šedý, včetně čerpadla, DxŠxV: 21 x 19 x 26 cm, včetně 1xLED 0,13W 12V.
Detailní popis produktu
Stolní fontána Albert (výška necelých 26 cm) se zajímavým a neutrálním designem by se mohla stát středobodem vašeho okolí. Šedá vnitřní fontána z plastu má čerpadlo, které je součástí balení, a se čtyřmi vestavěnými LED žárovkami nabízí to správné světlo, které lze navíc barevně měnit. Další fontány této velikosti najdete ve stejné produktové řadě.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 9007371352654 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | šedá |
| ? Materiál: | plast a sklo |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Výška: | 25,5 cm |
| ? Šířka: | 21 cm |
| ? Hloubka: | 17,5 cm |
Stojací lampa, plast šedý a průhledný, černý PVC kabel, s vypínačem na kabelu, RGB změna barvy,...
Solná lampička, solný kámen, přírodní barva, dřevo tmavě hnědé, vypínač na kabelu, průměr 12 cm,...
LED svítidlo, Pushlight, plast, stříbrná, průhledná, tlačítkový vypínač, včetně baterie 3xAAA...
Svítidlo do zásuvky plastové bílé, plast opál, satinované, noční světlo, včetně senzoru,...
LED světelný řetěz, černý plast, plast opál, párty řetěz, pro venkovní použití, IP44, délka...
Dekorativní svítidlo, solný křišťál, 3-5 kg, vypínač, ŠxV: 13x23 cm, bez žárovky 1xE14, max. 15W...
LED pásek (3 metry), možnost prodloužení o další 3 metry pomocí přiloženého propojovacího pásku,...
Stojací lampa, plast šedý a průhledný, černý PVC kabel, s vypínačem na kabelu, RGB změna barvy,...
Stolní lampička, plast stříbrný, fialový, průhledné sklo, posuvný vypínač, měnič barev, včetně...
Dekorativní svítidlo, plast tmavě šedý, plast průhledný, provoz s baterií nebo adaptérem,...
Závěsné svítidlo, dřevo, modrá bílá, plast opál, letadlo s chlapcem.
Stolní lampička, plast černý, plast bílý, Bluetooth reproduktor 5W, s AUX, USB kabel 1m, vypínač,...
LED pásek (3 metry), možnost prodloužení o další 3 metry pomocí přiloženého propojovacího pásku,...
Dekorativní svítidlo, solný křišťál, 2-3 kg, vypínač, ŠxV: 12x16 cm, bez žárovky 1xE14, max. 15W...
Dekorativní svítidlo, černý plast, plast multicolor, otočná disko koule, vypínač, bez baterií...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
