HAYDEN 67347D1 GLOBO stropní
Kód: 67347D1Související produkty
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov černý mat, MDF vzhled tmavého dřeva, plast bílý, DxŠxV: 300x300x50mm, včetně LED 15W 230V, zdroj 1500lm, výkon 800lm, 3000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.25 kg |
| EAN: | 9007371507641 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, černá, dřevo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 15W |
| ? Světelný tok: | 1500lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Výška: | 5 (cm) |
| ? Šířka: | 30 (cm) |
| ? Hloubka: | 30 (cm) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
