DAKARI I 67357D1 GLOBO stropní
Kód: 67357D1Související produkty
Stropní svítidlo, kov černý mat, MDF vzhled tmavého dřeva, hliník černý mat, plast bílý, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý mat, ABS černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, plast bílý, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý mat, ABS černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, plast bílý, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, ABS černý mat, bílý plast, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý mat, ABS černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, plast bílý, DxŠxV:...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, ABS černý mat, bílý plast, DxŠxV: 800x230x86mm, včetně LED 30W 230V, zdroj 3720lm, výkon 1430lm, 3000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.73 kg |
| EAN: | 9007371525782 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, černá, dřevo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 30W |
| ? Světelný tok: | 3720lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Výška: | 8,6 (cm) |
| ? Šířka: | 23 (cm) |
| ? Hloubka: | 80 (cm) |
Stropní svítidlo kov černý mat, MDF imitace dřeva, ABS černý mat, plast opál, DxŠxV: 660x300x100...
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, plast opál, otočné, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, plast černý, plast bílý, výkyvné rameno, DxŠx výška 515x100x72 mm, rozměry...
Stropní svítidlo, kov černý matný, plast opál, nastavitelné, změna barvy světla pomocí nástěnného...
Stropní svítidlo, kov černý, hliník černý, hliník zlatý, plast bílý, polohovatelné, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, akryl opál, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné,...
Stropní a nástěnné svítidlo kov černý matný, kov mosaz matná, plast opál, DxŠxV: 440x220x155 mm,...
Stropní svítidlo kov černý matný, plast opál, přepínání funkcí nástěnným vypínačem, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý, hliník zlaté barvy, akryl bílý, DxŠx výška 620x270x82 mm, včetně LED...
Stropní svítidlo, kov černý matný, plast opál, nastavitelné, změna barvy světla pomocí nástěnného...
Stropní svítidlo, kov černý mat, ABS černý mat, hliník imitace tmavého dřeva, plast bílý, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, plast antracit, broušený šedý kov, akryl bílý, DxŠx výška 630x350x70 mm, včetně...
Stropní svítidlo, tmavý plast s imitací dřeva, matný černý kov, akryl bílý, DxŠx výška 730x350x70...
Stropní svítidlo, plast černý matný, plast černý matný, plast křišťálu čirý, plast bílý,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
