BLACKY I 15345TMM GLOBO lampička | 1x E14 | mosaz | Š: 19 cm |
Kód: 15345TMMSouvisející produkty
Stojací lampa, kov mosaz, sklo, vypínač, průměr 30 cm, výška 160 cm, délka kabelu 1,8m, bez...
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, průměr 46 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, DxŠxV: 110x19x120 cm, bez žárovek 4xE14, max....
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, DxŠxV: 103x34x120 cm, bez žárovek 8xE14, max....
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, průměr 30 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, průměr 22 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, průměr 46 cm, výška 36 cm, bez žárovek 3xE14,...
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, průměr 65 cm, výška 38 cm, bez žárovek 6xE14,...
Detailní popis produktu
Stolní lampička o průměru 45 cm bude skvělým doplňkem vašeho interiéru. Skládá se z kovového podstavce v barvě mosazi (průměr 15 cm), na kterém je i kovová tyč v barvě mosazi. Tato má nahoře kulaté stínidlo z kouřového skla (průměr 18,5 cm), které lze osadit žárovkou E14 dle vašeho výběru. Máte tak možnost určit si barvu a jas světla podle svých představ. 150 cm dlouhý kabel má navíc přibalený vypínač, kterým stolní lampu snadno zapnete a vypnete. S dalšími modely ze stejné řady můžete ve svých čtyřech stěnách vytvořit stylové prostředí a dotvořit celkový obraz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.74 kg |
| EAN: | 9007371419043 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | zlatá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 45 cm |
| ? Šířka: | 19 cm |
| ? Hloubka: | 19 cm |
Stolní lampička, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, kabel PVC černý,...
Stolní lampička, plast, černá, chrom, s hodinami a budíkem, flexi, stmívatelné, fixace barev,...
Stolní lampička, kov nikl, textil bílý, kabel textil černý, kolébkový vypínač na kabelu, kovový...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, kov černý, kouřové sklo, sklo O2x12cm, 2x10cm, včetně 10676 LED LM, vypínač,...
Stolní lampička plast šedý matný, chrom, plast satin, dotykové zapínání/vypínání, plynulé...
Stolní lampička, plast, bílá, chrom, s hodinami a budíkem, flexi, stmívatelné, fixace barev,...
Stolní lampička, kov černý, dotykový stmívač, paměťová funkce, baterie CR18650 1200mAh 5V,...
Stolní lampička plast černý matný, chrom, plast satin, dotykové zapínání/vypínání, plynulé...
Stolní lampička, kov mosaz, skleněná koule bílá, textilní kabel černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, kov nikl, skleněná koule bílá, kabel textilní černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, hliník a plast šedý, plast opál, kabel PVC černý, dotykové zapnutí/vypnutí,...
Stolní lampička, plast, chrom, bílý, hliník, flexo, dotykový vypínač ON/OFF, dotykový stmívač,...
Stolní lampička, kov bílý matný, kabel 1,5m, vypínač, průměr 120, výška 350, bez žárovky 1xGU10...
Stolní lampička, kov černý, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, textilní kabel černý,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



