KRIS 54356-3 GLOBO stropní | 3x E14 | nikl | Š: 38 cm |
Kód: 54356-3Související produkty
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, vypínač, ŠxV: 9x13 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, nastavitelné, DxV: 70x18 cm,...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, výškově nastavitelné, DxŠxV:...
Stolní lampička, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, flexi, vypínač, DxŠxV:...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, DxV: 28x18 cm,...
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, skleněný křišťál průhledný, DxŠxV: 62x36x21 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, průměr 40 cm, výška max. 130...
Závěsné svítidlo, nikl matný, chrom, skleněné krystaly, průměr 30 cm, výška max. 120 cm, bez...
Závěsné svítidlo, nikl matný, chrom, skleněné krystaly, průměr 25 cm, výška max. 120 cm, bez...
Náhradní sklo pro sérii 54356
Detailní popis produktu
Stropní bodové svítidlo kombinuje materiál a design. Tři elegantní nepohyblivá bodová světla vyrobená z drahých skleněných krystalů a orámovaná v chromovaném kovu jsou připevněna ke třem propleteným ramenům z matného niklu. Dostupné patice E14 umožňují sami určit zdroj světla a tím i intenzitu světla a barvu světla (max. 40W). LED žárovky doporučujeme pro jejich úsporu energie a dlouhou životnost. Další modely ze stejné řady reflektorů by mohly doplnit obraz ve vašem obývacím pokoji.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.22 kg |
| EAN: | 9007371363254 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | chrom, nikl mat a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 24 cm |
| ? Šířka: | 38 cm |
| ? Hloubka: | 38 cm |
Stropní svítidlo, chrom, nikl matný, satinované sklo, průměr 44 cm, výška 20 cm, bez 5xE14 40W 230V.
Stropní svítidlo, chrom, sklo čiré, chromované, DxV: 81x17 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, stínítko - kovová mřížka, průměr 60 cm, výška 18 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF imitace dřeva, DxŠxV:50x6x15cm, bez žárovek 4xGU10, max....
Stropní svítidlo, starožitná mosaz, dřevo, sklo champagne, DxŠxV: 64x21x19 cm, bez žárovek 4xE14,...
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, mosaz,...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, DxŠxV: 35x17x25 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov, bronzová, skleněné křišťály, kouřová, DxŠxV: 62x36x21 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý, průměr 29 cm, výška 19 cm, bez žárovek 3xE27, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov bílý, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x20 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo kov černý matný, DxŠxV: 500x60x90 mm, bez žárovek 4xGU10 35W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo přírodní, nastavitelné, DxŠxV: 60x10x22 cm, bez žárovek 4xE14,...
Stropní svítidlo, černý kov, průměr 63 cm, výška 18 cm, bez žárovek 6xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov v barvě imitující rez, kov imitace dřeva, průměr 28 cm, výška 16 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, průměr 25 cm, výška 19 cm, bez žárovek 3xE14, max. 25W 230V.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



