RIHA 56140-2W GLOBO stropní | 2x G9 | LED | 7W | nikl | Š: 26 cm |
Kód: 56140-2WSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, nikl, sklo opál, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 1200x345x1200 mm, sklo průměr...
Stropní svítidlo, nikl, sklo opál, DxŠxV: 280x210x190 mm, sklo průměr 2x10cm, 1x12cm včetně...
Stolní lampička, nikl, sklo opál, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu, DxŠxV:...
Stojací lampa, nikl, sklo opál, kabel PVC černý, nožní spínač na kabelu, DxŠxV: 295x280x1550 mm,...
Stropní svítidlo, nikl, sklo opál, DxŠxV: 870x280x370 mm, sklo průměr 5x10cm, 4x12cm včetně 9xG9...
Závěsné svítidlo, nikl, sklo opál, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 870x345x1200 mm, sklo průměr...
Závěsné svítidlo, kov nikl, skleněné koule bílé, černý PVC kabel, výškově nastavitelné, průměr...
Detailní popis produktu
Objevte elegantní nástěnné svítidlo RIHA, které svým nadčasovým designem a jemným osvětlením vytváří stylovou atmosféru. Matný niklový kryt a opálové sklo vytvářejí harmonickou kombinaci. S rozměry 250 x 260 x 125 mm se RIHA bez námahy vejde do každé místnosti a vytvoří stylový design. Nástěnné svítidlo má různé průměry skla (1x10 cm, 1x12 cm), které vytvářejí příjemně rozptýlené světlo. RIHA se dodává se 2 LED žárovkami G9 (3,5W, 230V, zdroj 350lm, výstup 310lm, 3000K), které poskytují energeticky úsporné osvětlení teplým bílým světlem. S RIHA zažijete současnou kombinaci designu a funkce, která dodá vašemu pokoji elegantní nádech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 9007371454846 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 2 |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Patice žárovky: | G9 |
| ? Spotřeba: | 7W |
| ? Světelný tok: | 2x310lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Výška: | 12,5 cm |
| ? Šířka: | 25 cm |
| ? Hloubka: | 26 cm |
Nástěnné svítidlo, dřevo hnědé, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, ŠxV: 7x14 cm, hloubka 16...
Nástěnné svítidlo, kov černý, hliník černý matný, akryl bílý, kolébkový vypínač na výrobku,...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, ŠxV: 135x185 mm, hloubka 203 mm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo kov nikl matný, akryl opál, IP44, DxŠxV: 608x130x74 mm, včetně LED 10W 230V,...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, plast bílý, PVC kabel bílý, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, akryl opál, plast čirý, ŠxV: 200x200 mm, hloubka 50 mm, LED...
Nástěnné svítidlo, dřevo hnědé a černé, kov černý, mřížované kovové stínítko, ŠxV: 13x17 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, kolébkový vypínač, Šx výška 70x140 mm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, plast černý, flexo, vypínač, ŠxV: 9x50 cm, hloubka až 35 cm, včetně...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kolébkový vypínač na výrobku, ŠxV:...
Nástěnné svítidlo, hliník černý, akryl opál bílý, svítí nahoru a dolů, vypínač, ŠxV: 23x8 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kov zlatý matný, sklo kouřové, průhledné, kolébkový vypínač,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


