BLACKY I 15345-4NO GLOBO závěsné | 4x E14 | nikl | Š: 110 cm |
Kód: 15345-4NOSouvisející produkty
Stropní svítidlo kov nikl matný, sklo opál, 3 různá skla, průměr 460 mm, výška 360 mm, průměr...
Závěsné svítidlo kov nikl matný, sklo opál, kabel PVC černý, možnost nastavení výšky, 3 různá...
Závěsné svítidlo kov nikl matný, sklo opál, kabel PVC černý, možnost nastavení výšky, 3 různá...
Závěsné svítidlo kov nikl matný, sklo opál, kabel PVC černý, možnost nastavení výšky, průměr 300...
Stojací lampa kov nikl matný, sklo opál, vypínač, průměr 300 mm, výška 1600 mm, délka kabelu 1800...
Stolní lampička kov nikl matný, sklo opál, vypínač na kabelu, průměr 185 mm, výška 450 mm, délka...
Detailní popis produktu
Závěsná lampa ze série BLACKY I je vyrobena z kovu v barvě niklu s opálovými čočkami. Čtyři závěsné brýle jsou individuální svým designem a velikostí. Tato rafinovaná lampa, která vyčnívá 120 cm do místnosti, má čtyři patice E14 (s maximálním výkonem 40 wattů), které umožňují svobodný výběr svítidel. LED světelné zdroje doporučujeme pro jejich dlouhou životnost a úsporu energie. Toto závěsné svítidlo je ideální pro váš obývací a jídelní kout.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.19 kg |
| EAN: | 9007371444755 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 110 cm |
| ? Hloubka: | 18,5 cm |
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, hliník zlaté barvy broušený, křišťály K5 čiré, akryl čirý,...
Závěsné svítidlo, kov zlatý matný, sklo jantar, hnědý textilní kabel, DxŠxV: 80x9x max. 156 cm,...
Závěsné svítidlo, kov nikl, sklo bílé, černý textilní kabel, průměr 560 mm, výška max. 1200 mm,...
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, 3 koule s průměrem: 20 - 25 - 30 cm, průměr 51...
Závěsné svítidlo, mosaz, sklo bílé alabastr, průměr 60 cm, výška max. 100 cm, bez žárovek 3xE27,...
Závěsné svítidlo, kov bílý, PVC kabel bílý, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Závěsné svítidlo, kov černý matný, dřevo, sklo kouřové, kabel PVC černý, DxŠxV: 62x18x max.120...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné koule bílé, černý textilní kabel, průměr 560 mm,...
Závěsné svítidlo, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, hliník imitace dřeva, kabel PVC...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník antracit, akryl bílý, stmívatelné, několik úrovní pomocí...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, kouřové sklo, čirý akryl, černý PVC kabel, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, výškově nastavitelné, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 1200x345x1200...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

