HALIA 15675H GLOBO závěsné
Kód: 15675HSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý matný, konopné lano hnědé, černý řetěz, průměr 30 cm, výška max. 135...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, konopné lano hnědé, černý řetěz, průměr 35 cm, výška max. 135...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, konopné lano hnědé, černý řetěz, průměr 14 cm, výška max....
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý matný, konopné lano hnědé, černý řetěz, průměr 15 cm, výška max. 125 cm, bez žárovky 1xE27, max. 60W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.88 kg |
| EAN: | 9007371408634 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, hnědá |
| ? Materiál: | kov a konopné lano |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 125 cm |
| ? Šířka: | 18 cm |
| ? Hloubka: | 18 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 1200x345x1200...
Závěsné svítidlo, kov, chrom, K9 křišťály průhledné, nastavitelné, průměr 64 cm, výška max. 180...
Závěsné svítidlo, kov chrom, skleněné křišťály, kouřové, čiré, průměr 61 cm, výška max. 120 cm,...
Závěsné svítidlo, kov chrom, křišťály K5 čiré, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky, různé tvary...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo modré/čiré, červené/čiré, jantarové/čiré, kabel PVC...
Závěsné svítidlo, kov černý chrom, čiré skleněné křišťály, křišťály kouřové barvy, výškově...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové barvy, kabel černý, nastavitelná výška, DxŠx výška...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, sklo průhledné chrom, 3 koule s průměrem: 20 - 25 - 30 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý/zlatý, akryl opál, stmívatelné, vícekrokové ovládání přes nástěnný...
Závěsné svítidlo, kov kávová barva matná, plast opál, stmívatelné, paměťová funkce, výškově...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné křišťály kouřové, kov matný, černý PVC kabel, průměr 30 cm,...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, hliník zlaté barvy broušený, křišťály K5 čiré, akryl čirý,...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, černý textilní...
Závěsné svítidlo, kov barva kávy, sklo opál, textilní kabel černý, DxŠxV: 1000x180x1200 mm, bez...
Závěsné svítidlo, hliník černý, kov zlatý, akryl, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


