BEATRIX 67295D1 GLOBO stropní | LED | 44W | černá | Š: 70 cm |
Kód: 67295D1Související produkty
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, otočné,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, průměr...
Detailní popis produktu
Dechberoucí kouzlo stropního svítidla BEATRIX. Díky matně černému kovovému tělu, detailům ve vzhledu tmavého dřeva MDF a hliníkovým tyčím v barvě mosazi dodá vašemu prostoru nádech sofistikovanosti a stylu. Souhra matného černého hliníku a opálového plastu vytváří měkké neoslňující světlo, které vytváří příjemnou atmosféru. S inovativní funkcí pomocí nástěnného vypínače můžete nastavit osvětlení v několika stupních. BEATRIX má paměťovou funkci a lze jej otáčet a otáčet. Nabízí 3 úrovně: 1. svítí pouze tyče, 2. svítí pouze vnitřní rámeček, 3. oba dohromady. S rozměry 70 x 60 x 11,5 cm a délkou 60 cm pro velký prut a 40 cm pro malé pruty se BEATRIX perfektně hodí do každé místnosti. Svítidlo je vybaveno výkonným LED osvětlovacím systémem, který spotřebuje 44W při produkci zdroje 4900lm a výkonu 1800lm. Užijte si teplou a přívětivou atmosféru s teplotou barev 3000 K. BEATRIX je perfektní volbou pro sofistikovaný design osvětlení a dodá vašemu domovu nesrovnatelný lesk.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 9007371454396 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, dřevo |
| ? Materiál: | kov a plast |
| ? Chytré funkce: | změna barev vypínačem, zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 44W |
| ? Světelný tok: | 1800lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | E |
| ? Výška: | 11,5 cm |
| ? Šířka: | 70 cm |
| ? Hloubka: | 60 cm |
Stropní svítidlo, kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, DxŠxV: 1080x180x60 mm, včetně...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, plast černý, matný nikl plast, čiré plastové křišťály, bílý plast, nastavitelná...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF vzhled dřeva tmavý, hliník černý, plast bílý, chrom,...
Stropní svítidlo, plast antracit, broušený šedý kov, akryl bílý, DxŠx výška 440x290x55 mm, včetně...
Stropní svítidlo, kov černý, plast opál bílý, průměr 60 cm, výška 13 cm, včetně 1xLED 30W 230V,...
Stropní svítidlo kov černý mat, MDF imitace dřeva, ABS černý mat, plast opál, DxŠxV: 920x300x130...
Stropní svítidlo, kov černý, plast opál, průměr kruhů: 2x30 cm a 2x21 cm, DxŠxV: 66x41x8 cm,...
Stropní svítidlo plast bílý, plast bílý, výkyvné rameno, DxŠx výška 515x100x72 mm, rozměry ramen:...
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, plast opál, otočné/výklopné, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý, hliník černý, hliník zlatý mat, plast bílý, polohovatelné, DxŠx...
Stropní svítidlo kov, hliník černý, akryl opál, stmívatelné, přepínání nástěnným vypínačem,...
Stropní svítidlo, kov černý, akryl opál, stmívatelné, změna a fixace barvy, paměťová funkce,...
Stropní svítidlo kov černý mat, MDF imitace dřeva, plast opál, hliník černý mat, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo hnědé, plast opál, stmívatelné, vícekrokové ovládání přes...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
