SAPENA 67328-24C GLOBO stropní
Kód: 67328-24CSouvisející produkty
Stropní svítidlo, kov černý, plast černý matný, plastové křišťály čiré, nastavitelné obdélníky,...
Stropní svítidlo, plast černý, čiré plastové křišťály, nastavitelné obdélníky, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, plastové černé matné, čiré plastové křišťály, nastavitelné čtverce, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, kov černý matný, plast černý matný, plast bílý, nastavitelné obdélníky, DxŠx...
Stropní svítidlo, plast černý, plast šedý matný, plast bílý, nastavitelné obdélníky, DxŠx výška...
Stropní svítidlo, plast černý matný, šedý, akryl bílý, otočné, DxŠxV:61,4x34x9,3cm, LED 24W 230V,...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, matný černý plast, čiré akrylové krystaly, otočné, DxŠxV:61,4x34x9,3cm, LED 24W 230V, zdroj 3050lm, výstup 1950lm, 4000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.69 kg |
| EAN: | 9007371450244 |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | plast, akryl |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 24W |
| ? Světelný tok: | 3050lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 4000K |
| ? Výška: | 9,3 (cm) |
| ? Šířka: | 61,4 (cm) |
| ? Hloubka: | 34 (cm) |
Stropní svítidlo kov, hliník černý, akryl opál, stmívatelné, přepínání nástěnným vypínačem,...
Stropní svítidlo, kov černý, hliník černý, akryl opál, stmívatelné, fixace barvy, SmartLight,...
Stropní svítidlo, kov zlaté barvy, hliník zlaté barvy broušený, K5 křišťály čiré, akryl čirý,...
Stropní svítidlo, kov a hliník titanová barva, plastové křišťály, akryl opál, stmívatelné,...
Stropní svítidlo kov černý mat, MDF imitace dřeva, plast opál, hliník černý mat, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo tmavě hnědé, akryl opál, průměr 45 cm, výška 6 cm, včetně LED...
Stropní svítidlo, kov černý matný, plast černý matný, plast bílý, nastavitelné obdélníky, DxŠx...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF vzhled dřeva, plast opál, stmívatelné, vícekrokové ovládání přes...
Stropní svítidlo, černý matný kov, MDF šedý, plast v barvě šampaň, plast bílý, DxŠx výška...
Stropní a nástěnné svítidlo kov černý matný, kov mosaz matná, plast opál, DxŠxV: 440x220x155 mm,...
Stropní svítidlo, kov vzhled dřeva, hliník černý matný, akryl satinovaný, silikon bílý, průměr...
Stropní svítidlo, kov černý, plast černý matný, plastové křišťály čiré, nastavitelné obdélníky,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, průměr...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF se vzhledem dřeva, plast černý matný, plast opál, DxŠxV:...
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, plast opál, otočné, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, akryl opál, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
