ROBBY 57911KW GLOBO lampička | 1x GU10 | bílá | Š: 10 cm |
Kód: 57911KWSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, kov bílý, plast bílý, PVC kabel bílý, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44 cm,...
Stolní lampička, kov bílý matný, kabel 1,5m, vypínač, průměr 120, výška 350, bez žárovky 1xGU10...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max....
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max....
Závěsné svítidlo, kov bílý, PVC kabel bílý, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Stropní svítidlo, kov bílý, chromový, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Závěsné svítidlo, kov bílý, PVC kabel bílý, DxŠxV: 9x9x120 cm, bez žárovky 1xGU10, max. 35W 230V.
Stojací lampa, kov, bílá matná, kabel 1,8m, vypínač, DxŠxV: 25x23x154 cm, bez žárovek 3xGU10,...
Detailní popis produktu
Malý klasický upínací reflektor Robby je vyroben z bílého plastu a kovu. Má vypínač, který umožňuje zapínání a vypínání svítilny a navíc je pohyblivý (flexo). Objímka GU10 umožňuje výběr svítidla (max. 25W) a tím i intenzitu a barvu světla. LED žárovky doporučujeme pro jejich dlouhou životnost a úsporu energie.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 9007371433889 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá |
| ? Materiál: | kov a plast |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 42 cm |
| ? Šířka: | 10 cm |
| ? Hloubka: | 29 cm |
Stolní lampička, hliník/plast bílý, satin., stříbrný, dotykové zapnutí/vypnutí/plynulé stmívání,...
Stolní lampa, kov nikl matný, sklo bílé, dotykové zapnutí/vypnutí, plynulá regulace dotykovým...
Stolní lampička, kov černý, MDF tmavě hnědý, plast opál, přepínač, DxŠxV: 20x15x50 cm, délka...
Stolní lampička plast šedý matný, chrom, plast satin, dotykové zapínání/vypínání, plynulé...
Stolní lampička, kov černý matný, kouřové sklo, vypínač, průměr 10 cm, výška 22 cm, bez žárovky...
Stolní lampička, keramická, bílá,zlatá barva, textil bílý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo satinované, průhledné, černý textilní kabel, kolébkový...
Stolní lampička, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, kolébkový...
Stolní lampička, kov bronzový, hliník bronzový, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, keramická, černá,zlatá barva, textil černý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač...
Stolní lampička, černý kov, světlé dřevo, kabel 1,5 m, vypínač, D x Š x V: 32x16x45 cm, bez...
Stolní lampička, kov černý, dotykový stmívač, paměťová funkce, baterie CR18650 1200mAh 5V,...
Stolní lampička, plast černý, flexi, USB nabíjení, noční světlo s RGB, stmívatelné, měnič barev,...
Stolní lampička, přírodní dřevo, textil černý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, plast černý a bílý, dotykové zapínání/vypínání, plynulá regulace dotykového...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

