MINA 15326-2SN GLOBO stojací lampa | 2x E27 | černá | Š: 47 cm |
Kód: 15326-2SNSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo, DxŠxV: 60x14x max. 140 cm, bez žárovek 3xE27, max. 40W 230V.
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo, DxŠxV: 100x14x max. 140cm, bez žárovek 5xE27, max. 40W 230V.
Nástěnné svítidlo, černý kov, dřevo přírodní, černý kov, vypínač, ŠxV: 14x30 cm, hloubka 18 cm,...
Stolní lampička, černý kov, dřevo přírodní, černý kov, vypínač, D x Š x V: 33x18x55 cm, bez...
Závěsné svítidlo, černý kov, přírodní dřevo, DxŠxV: 83x14x max. 140 cm, bez žárovek 4xE27, max....
Detailní popis produktu
Dvouplamenná stojací lampa MINA zaujme svým jednoduchým, spíše nenápadným designem. Lampa vyrobená z kovu má vypínač. Dvě patice E27 vám umožní vybrat si správný světelný zdroj s maximálním výkonem 40W na patici, abyste si sami určili jas a barvu světla. LED žárovky doporučujeme pro jejich úsporu energie a dlouhou životnost. Tento model lze také velmi dobře kombinovat s dalšími výrobky ze stejné řady.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.96 kg |
| EAN: | 9007371389629 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, dřevo |
| ? Materiál: | kov a dřevo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 2 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 168 cm |
| ? Šířka: | 47 cm |
| ? Hloubka: | 25 cm |
Stojací lampa kov černý matný, mramor černý, sklo kouřové, kabel PVC černý, vypínač, DxŠxV:...
Stojací lampa kovová černá, sametová černá, vypínač, průměr 45 cm, výška 160 cm, bez žárovek...
Stojací lampa, kov černý matný, textil černý, plast zlatý, kabel 1,8 m, stínítko s ozdobným...
Stojící lampa, kov matný nikl, sklo, ŠxV:23x150cm, včetně žárovky 1xE14 LED 5W 230V, výstup...
Stojací lampa, kov černý, plast černý a zlatý, průměr stínítka: 38 cm, kabel 1,8 m, vypínač,...
Stojací lampa, kov černý, dřevo tmavě hnědé, hliník černý, plast bílý, kabel PVC černý, vyínač na...
Stojací lampa, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, vypínač na kabelu, DxŠx výška 270x220x1580...
Stojací lampa, kov černý matný, sklo, mosaz, vypínač, průměr 43 cm, výška 167 cm, délka kabelu...
Stojací lampa, MDF imitace dřeva, kov barvy dub, textil béžová, tlačítkový vypínač, stmívatelná,...
Stojací lampa, chrom, textil bílý, plisé, kabel 1,8m, vypínač, DxŠxV: 14x14x119 cm, bez žárovek...
Stojací lampa, přírodní barva dřeva, kov, bílý textil, kolébkový vypínač na kabelu, eukalyptové...
Stojací lampa, kov nikl matný, textil šedý, stínidlo s dekorativním děrováním, kabel 180 cm,...
Stojací lampa, kov černý, kov mosaz, sklo jantarové, nožní vypínač, DxŠxV: 29x27x155 cm, délka...
Stojací lampa, černý kov, kouřové sklo, vypínač, průměr 30 cm, výška 160 cm, bez žárovky, 1xE27,...
Stojací lampa, kov, bílá matná, kabel 1,8m, vypínač, DxŠxV: 25x23x154 cm, bez žárovek 3xGU10,...
Stojací lampa, kov černý matný, mramor černý, sklo kouřové, kabel PVC černý, nožní spínač na...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



