JOWITA 54050W GLOBO nástěnné | 1x E27 | bílá | Š: 17 cm |
Kód: 54050WSouvisející produkty
Stropní svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, průměr 29 cm, výška 25 cm, bez žárovek...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, DxŠxV: 35x17x25 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, nastavitelné, DxŠxV: 90x17x25 cm, bez...
Závěsné svítidlo, kov bílý a černý, dřevo bílé, keramika bílá a černá, DxŠxV: 85x17x120 cm, bez...
Stolní lampička, bílý kov, bílé dřevo, keramika bílá a černá, výškově nastavitelné, vypínač,...
Stojací lampa, kov bílý a černý, dřevo bílé, keramika bílá a černá, výškově nastavitelné,...
Nástěnné svítidlo, bílý kov, bílé dřevo, keramika bílá a černá, ŠxV: 17x17 cm, hloubka 22 cm, bez...
Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo ze série Jowita zaujme jednoduchým designem z bílého kovu a keramiky. 32 cm velké nástěnné svítidlo má válcový bílý kus dřeva, který je proložen kabelem. Včetně stínidla vyčnívá ze zdi o 26 cm. Stylové stínidlo (průměr 17 cm) lze navíc osadit žárovkou E27 dle vlastního výběru. Máte tak možnost určit si barvu a jas světla podle svých představ. S několika články ze série Jowita si můžete dotvořit celkový obraz vašeho interiéru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.69 kg |
| EAN: | 9007371414451 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, dřevo |
| ? Materiál: | kov a keramika |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 32 cm |
| ? Šířka: | 17 cm |
| ? Hloubka: | 17 cm |
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, konopné lano hnědé, ŠxV: 12x28 cm, hloubka 13 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, černé, stará mosaz, ŠxV: 22x20 cm, hloubka 26cm, bez žárovky 1xE27, max. 60W...
Nástěnné svítidlo, kov černý, dřevo, kouřové sklo, světlo směrem vzhůru, ŠxV: 10x24 cm, hloubka...
Nástěnné svítidlo, nikl, sklo průhledné bílé, vypínač, ŠxV: 13x15 cm, hloubka 16 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, černý kov, vypínač, ŠxV: 13x17 cm, hloubka 17 cm, bez žárovky 1xE27, max. 40W...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, hliník bílý, akryl bílý, kolébkový vypínač na výrobku, fixace barev,...
Nástěnné svítidlo, mosaz, ŠxV: 24x17 cm, hloubka 17 cm, bez žárovek 2xE14, max. 40W 230V.
Nástěnné svítidlo, chrom, MDF wenge, satinované sklo, ŠxV: 8x19 cm, hloubka 16 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, hliník stříbrný a zlatý, akryl čirý, plast bílý, akryl s ozdobným děrováním,...
Nástěnné svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44...
Stropní a nástěnné svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, DxŠxV: 240x250x125 mm, průměr 1x10cm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, plast vzhled dřeva, kovová mřížka, ŠxV: 13x19 cm, hloubka 20 cm,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


