DALTON 15885H GLOBO závěsné | 1x E27 | černá | Š: 25 cm |
Kód: 15885HSouvisející produkty
Stropní svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, průměr 460 mm, výška 327 mm, bez...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Stojací lampa, kov černý matný, skleněná koule kouřové barvy, kabel PVC černý, vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, kov černý matný, skleněná koule kouřové barvy, kabel PVC černý, kolébkový...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné, průměr 250 mm, výška max. 1410 mm, bez žárovky 1xE27 LED, max. 10W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.12 kg |
| EAN: | 9007371462223 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 141 cm |
| ? Šířka: | 25 cm |
| ? Hloubka: | 25 cm |
Závěsné svítidlo, mosaz, průměr 55 cm,výška max. 135 cm bez žárovek 8xE14, max. 40W 230V.
Závěsné svítidlo, kov černý, MDF tmavě hnědý, plast opál, vícekrokové ovládání přes nástěnný...
Závěsné svítidlo, kov zlatý matný, skleněné křišťály, jantarové, čiré, průměr 60 cm, výška max....
Závěsné svítidlo, chrom, K5 průhledné křišťály, pohyblivé, průměr kruhů 30 cm, 50 cm a 70 cm,...
Závěsné svítidlo, nikl, sklo opál, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 870x345x1200 mm, sklo průměr...
Závěsné svítidlo, kov, chrom, K9 křišťály průhledné, nastavitelné, průměr 64 cm, výška max. 180...
Závěsné svítidlo, mosaz, sklo bílé alabastr, průměr 60 cm, výška max. 100 cm, bez žárovek 5xE27,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, kabel PVC černý,...
Závěsné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, kov černý, textilní černý kabel, DxŠxV: 80x9x max. 156...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné koule bílé, černý textilní kabel, průměr 560 mm,...
Závěsné svítidlo, kov chrom, křišťály K5 čiré, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov nikl, skleněné koule bílé, černý PVC kabel, výškově nastavitelné, průměr...
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, 5 koulí s průměrem: 2x15-20-25-35 cm, průměr...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 1200x345x1200...
Závěsné svítidlo, kov zlatý matný, sklo jantar, hnědý textilní kabel, DxŠxV: 80x9x max. 156 cm,...
Závěsné svítidlo, kov, hliník černý matný, dřevo, stmívatelné, několik úrovní pomocí nástěnného...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

