LAVUS 15552H1 GLOBO závěsné | 1x E27 | černá | Š: 18 cm |
Kód: 15552H1Související produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo měděné barvy, zlaté barvy, pochromované, textilní kabel černý,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo chromové barvy, černý textilní kabel, možnost zkrácení výšky,...
Stolní lampička, kov černý, sklo měděné barvy, průhledné, textilní kabel černý, kolébkový vypínač...
Stolní lampička, kov černý, sklo zlaté barvy, průhledné, textilní kabel černý, kolébkový vypínač...
Stolní lampička, černý matný kov, sklo chromové barvy, průhledné, černý textilní kabel, kolébkový...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo zlaté barvy, textilní kabel černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, sklo kouřové/čiré, černý textilní kabel, možnost zkrácení...
LED žárovka, kov stříbrný, sklo jantarové, E27 Edison, hruškovitý tvar, průměr 6,4 cm, výška 14...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo měděné barvy, textilní kabel černý, možnost zkrácení výšky, průměr 180 mm, výška max. 1200 mm, bez žárovky 1xE27, max. 60W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.79 kg |
| EAN: | 9007371458998 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 18 cm |
| ? Hloubka: | 18 cm |
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, sklo průhledné chrom, 3 koule s průměrem: 20 - 25 - 30 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové barvy, textilní kabel černý, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo, kov grafit, akryl opál, stmívatelné, dálkové ovládání, fixace barev, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, tmavě šedý kov, kouřové sklo, černý textilní kabel, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov hnědý, sklo amber, 3 koule průměr 20 - 25 - 30 cm, průměr 51 cm, výška max....
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo modré/čiré, červené/čiré, jantarové/čiré, kabel PVC...
Závěsné svítidlo, chrom, sklo kouřové, skleněné křišťály průhledné, průměr 35 cm, výška max. 120...
Závěsné svítidlo, hliník černý, kov zlatý, akryl, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné,...
Závěsné svítidlo, nikl, sklo opál, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 1200x345x1200 mm, sklo průměr...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky, různé tvary...
Závěsné svítidlo kov černý matný, přírodní dřevo, sklo jantarové barvy, kabel PVC černý, výškově...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, textilní kabel černý, výškově...
Závěsné svítidlo, kov barva kávy, sklo opál, textilní kabel černý, DxŠxV: 1000x180x1200 mm, bez...
Závěsné svítidlo kov černý matný, dřevo tmavě hnědé, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové barvy, kabel černý, nastavitelná výška, DxŠx výška...
Závěsné svítidlo, kov chrom, křišťály K5 čiré, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

