ROBBY 57910TB GLOBO lampička | 1xGU10 | černá | Š: 12 cm |
Kód: 57910TBSouvisející produkty
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, DxŠxV: 30x9x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max. 35W 230V.
Nástěnné svítidlo, kov černý, vypínač, ŠxV: 13x14 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky 1xGU10, max. 25W...
Stojací lampa, kov, černá matná, kabel 1,8 m, vypínač, DxŠxV: 25x23x154 cm, bez žárovek 3xGU10,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max. 35W...
Stropní svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
ZZávěsné svítidlo, kov černý, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Nástěnné svítidlo, kov černý, plast černý, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44 cm,...
Klipsové svítidlo, kov černý, plast černý, černý PVC kabel, s vypínačem na kabelu, Flexo, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov černý, černý PVC kabel, DxŠxV: 9x9x120 cm, bez žárovky 1xGU10, max. 35W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W...
Detailní popis produktu
Tato stolní lampička 35 cm (průměr 12 cm) ze série Robby bude skvělým doplňkem vašeho interiéru. Stolní lampička z matně černého kovu se skládá z kulaté kovové základny, ke které je připevněna tyč s otočnou, pokovenou objímkou GU10. Ty mohou být vybaveny LED světelným zdrojem dle vašeho výběru, což vám dává možnost individuálně určit barvu a jas světla. Součástí je také vypínač, kterým lze světlo pohodlně zapínat a vypínat. Celkový obraz ve vašich čtyřech stěnách můžete doplnit dalšími modely ze stejné série.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 9007371425846 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 35 cm |
| ? Šířka: | 12 cm |
| ? Hloubka: | 12 cm |
Stolní lampička, kov černý, kouřové sklo, textilní černý kabel, dotykový zapínač On/Off, průměr 9...
Stolní lampička, kov bílý, dotykový stmívač, paměťová funkce, baterie CR18650 1200mAh 5V, možnost...
Stolní lampička, kov modrý, vypínač, ŠxV: 22x35 cm, bez žárovky 1xE27, max. 40W 230V.
Stolní lampička, přírodní dřevo, textil černý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, kov černý, kouřové sklo, sklo O2x12cm, 2x10cm, včetně 10676 LED LM, vypínač,...
Stolní lampička, kov bílý matný, nikl, sklo opál, satinované, kolébkový vypínač na kabelu, průměr...
Stolní lampička kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, kabel PVC černý, vypínač na...
Stolní lampička, kov nikl, akryl čirý, satinovaný povrch, bílý PVC kabel, dotykové...
Stolní lampička, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, kolébkový...
Stolní lampička, kov chrom, sklo průhledné, bílý textil, bílý plast, průhledný PVC kabel,...
Stolní lampička kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, hliník imitace dřeva, kabel PVC...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo satinované, průhledné, černý textilní kabel, kolébkový...
Stolní lampička, kov bílý, flexi, kabel 1,6m, vypínač, ŠxV: 22x35 cm, bez žárovky 1xE27, max. 40W...
Stolní lampička, kov mosazná barva, sklo bílé, textilní kabel černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

