KEANA 67126-15 GLOBO stropní | LED |
Kód: 67126-15Detailní popis produktu
Nádherné akrylové krystaly a elegantní chromovaný zrcadlový kov dotváří skvělý design tohoto svítidla. 15W a 900 lumenový LED zdroj svítí v příjemném teplém světle na váš prostor, jídelnu, či ložnici. S životností 20 000 hodin si můžete toto stylové svítidlo užívat dlouhou dobu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.14 kg |
| EAN: | 9007371410576 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | chrom a akryl s krystaly |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 15W |
| ? Světelný tok: | 900lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Výška: | 11 cm |
| ? Šířka: | 32 cm |
| ? Hloubka: | 32 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

