LOXY 671606016X GLOBO stropní
Kód: 671606016XSouvisející produkty
Stojící lampa, kov matný nikl, sklo, ŠxV:23x150cm, včetně žárovky 1xE14 LED 5W 230V, výstup...
Stolní lampa, kov nikl matný, sklo bílé, kolébkový vypínač na výrobku, flexo, DxŠxV:13x13x30cm,...
Stropní svítidlo, kovový matný nikl, sklo bílé, výška: 24cm, včetně žárovek 3xE14 LED 14,5W 230V.
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, sklo bílé, otočné/výklopné, DxŠxV:10x12x12cm, včetně žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, sklo bílé, otočné/výklopné, DxŠxV:9x25x21cm, včetně žárovky...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, sklo bílé, ŠxV:70x21cm, včetně žárovek 4xE14 5W 230V, výstup...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov matný nikl, sklo bílé, DxV:75x21cm, včetně žárovek 6xE14 LED 5W 230V, výstup 430lm, 3000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.27 kg |
| EAN: | 9007371450244 |
| ? Velikostní řada: | 50 cm a více |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 6 |
| ? Žárovka: | je přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Světelný tok: | 2580lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Výška: | 21 (cm) |
| ? Šířka: | 75 (cm) |
| ? Hloubka: | 21 (cm) |
Stropní svítidlo, kov černý, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, průměr 450 mm, výška...
Stropní svítidlo, kov černý matný, MDF vzhled dřeva tmavý, sklo kouřové, čiré, DxŠxV: 65x15x28...
Stropní svítidlo, kov černý, chrom, skleněné tyče kouřové barvy, průměr 500 mm, výška 250 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov zlatá barva matná, černá, skleněné tyče bílé, průhledné, průměr 320 mm,...
Stropní svítidlo, kov černý matný, chrom, skleněné tyčinky kouřové, průměr 320 mm, výška 215 mm,...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, textil stříbrný, akrylové křišťály průhledné, průměr 40 cm,...
Stropní svítidlo chrom nikl mat, opálové sklo, akrylové krystaly, DxŠxV: 74x33x16 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov bílý a černý, akryl opál bílý, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné,...
Stropní svítidlo, kov černý, skleněné křišťály kouřové, čiré, průměr 400 mm, výška 330 mm, bez...
Stropní svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, skleněné krystaly čiré, průměr 28 cm, výška 26...
Stropní svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, průměr 405 mm, výška 260 mm, bez žárovek...
Stropní světlo, bílý plast, chromované, otočné, DxŠxV:51,5x10x7,2cm, LED 12W 230V, zdroj 1450lm,...
Stropní svítidlo, kov zlaté barvy, sklo bílé, průměr 560 mm, výška 430 mm, bez žárovek 13xG9 LED,...
Stropní svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, průměr 465 mm, výška 180 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, nikl, plast, akrylové křišťály, pohyblivé, krokový spínač, fixace barev, průměr...
Stropní svítidlo, nikl, sklo opál, DxŠxV: 280x210x190 mm, sklo průměr 2x10cm, 1x12cm včetně...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
