BLACKY 15345-8A GLOBO závěsné | 8x E14 | černá | Š: 102,5 cm |
Kód: 15345-8ASouvisející produkty
Závěsné svítidlo, černý kov, kouřové sklo, 3 různé tvary skla, průměr 46 cm, výška max. 120 cm,...
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, průměr 46 cm, výška 36 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W...
Závěsné svítidlo, černý kov, kouřové sklo, 4 různé tvary skla, DxŠxV: 100x19x120 cm, bez žárovek,...
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo, sklo, textilní černý kabel, DxŠxV: 100x19x140 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, výškově nastavitelné, DxŠxV: 80x34x120 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, průměr 65 cm, výška 38 cm, bez žárovek 6xE14, max. 40W...
Závěsné svítidlo, černý kov, kouřové sklo, různé tvary skla, DxŠxV: 94x34x120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, černý kov, kouřové sklo, průměr 30 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky 1xE27,...
Stojací lampa, černý kov, kouřové sklo, vypínač, průměr 30 cm, výška 160 cm, bez žárovky, 1xE27,...
Detailní popis produktu
Moderní závěsné svítidlo ze série Blacky inspiruje malé i velké. Osm kabelů, dlouhých až 1,2 m, vyčnívá z obdélníkového stropního svítidla a každý je zakončen v zásuvce E14 s elegantními skleněnými stínidly v různých tvarech a barvách (jantarové, kouřové). Objímky E14 umožňují sami určit barvu a jas světla až do maximálního výkonu 40 wattů. Z důvodu dlouhé životnosti a úspory energie doporučujeme LED svítidla.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 9007371443703 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 8 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 102,5 cm |
| ? Hloubka: | 34 cm |
Závěsné svítidlo kov černý matný, sklo jantarové, možnost nastavení výšky, průměr 280 mm, výška...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, hliník zlaté barvy broušený, křišťály K5 čiré, akryl čirý,...
Závěsné svítidlo, nikl, sklo opál, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 1200x345x1200 mm, sklo průměr...
Závěsné svítidlo, bílé, sklo, K5 křišťály, průměr 71 cm, výška max. 180 cm, bez žárovek 10xE14,...
Závěsné svítidlo, mosaz, průměr 55 cm,výška max. 135 cm bez žárovek 8xE14, max. 40W 230V.
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, 3 koule s průměrem: 20 - 25 - 30 cm, průměr 51...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, hliník zlaté barvy broušený, křišťály K5 čiré, akryl čirý,...
Závěsné svítidlo, mosaz matná, čiré sklo, černý kabel z PVC, průměr 47 cm, výška max. 120 cm, bez...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov černý, akryl černý, opál, stmívatelné, fixace barvy, paměťové funkce, noční...
Závěsné svítidlo, kov, hliník černý matný, dřevo, stmívatelné, několik úrovní pomocí nástěnného...
Závěsné svítidlo, kov černý, bílý, akryl opál, stmívatelné, fixace barev, paměťová funkce, noční...
Závěsné svítidlo, kov chrom, skleněné křišťály, kouřové, čiré, průměr 61 cm, výška max. 120 cm,...
Závěsné svítidlo, kov chrom, křišťály K5 čiré, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo měděné barvy, zlaté barvy, pochromované, textilní kabel černý,...
Závěsné svítidlo, kov černý/zlatý, akryl opál, stmívatelné, vícekrokové ovládání přes nástěnný...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

