TUNNO 15342S GLOBO stojací lampa | 1x E27 | černá | Š: 38 cm |
Kód: 15342SSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý, plast černý a zlatý, průměr 38 cm, výška max. 120cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov černý, plast černý a zlatý, vypínač, ŠxV: 10x15 cm, hloubka 13 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, plast černý a zlatý, 3 kroky svícení pomocí nástěnného vypínače,...
Stropní svítidlo, kov černý, plast černý a zlatý, průměr 40 cm, výška 21 cm, bez žárovek 3xE14,...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, plast černý a zlatý, DxŠxV: 30x10x16 cm, bez žárovek...
Detailní popis produktu
Jasné akcenty dodává tato třínohá, extrémně moderní stojací lampa v černé barvě ze série TUNNO. Používá se např. v obývacím pokoji nebo kanceláři může tento model svými ozdobnými perforacemi, průměrem 38 cm a zlatou barvou uvnitř přispět k útulnému prostředí. Standardní vypínač a 1,8 metru dlouhý propojovací kabel umožňují flexibilní použití. Disponuje paticí E27, která vám umožňuje libovolnou volbu zdroje světla. LED žárovky doporučujeme pro jejich úsporu energie a dlouhou životnost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.48 kg |
| EAN: | 9007371395071 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov a plast |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 153 cm |
| ? Šířka: | 69 cm |
| ? Hloubka: | 38 cm |
Stojací lampa kov nikl matný, sklo opál, vypínač, průměr 300 mm, výška 1600 mm, délka kabelu 1800...
Stojací lampa, kov černý matný, sklo, mosaz, vypínač, průměr 43 cm, výška 167 cm, délka kabelu...
Stojací lampa kov černý matný, přírodní dřevo, sklo jantarové barvy, kabel PVC černý, kolébkový...
Stojací lampa, kov mosaz, sklo, vypínač, průměr 30 cm, výška 160 cm, délka kabelu 1,8m, bez...
Stojací lampa, MDF imitace dřeva, kov barvy dub, textil béžová, tlačítkový vypínač, stmívatelná,...
Stojací lampa, kov, nikl matný, plast satinovaný, K5 křišťály průhledné, fólie s křišťálovým...
Stojací lampa, černý kov, kouřové sklo, vypínač, průměr 30 cm, výška 160 cm, bez žárovky, 1xE27,...
Stojací lampa kov černý matný, MDF imitace dřeva, plast opál, kabel PVC černý, vypínač, DxŠxV:...
Stojací lampa, černý kov, mramor černý, černý textil, zlatý akryl, černý 1.8m textilní kabel,...
Stojací lampa dřevo tmavě hnědé, kov černý matný, kabel PVC černý, vyínač na kabelu, DxŠxV:...
Stojací lampa kovová černá, sametová černá, vypínač, průměr 45 cm, výška 160 cm, bez žárovek...
Stojací lampa kov černý matný, kouřové sklo, textilní kabel černý, vypínač na kabelu, DxŠxV:...
Stojací lampa, nikl mat, textil antracit, výška stínidla 24cm, teleskopická trubice, výškově...
Stojací lampa, kov bílý a černý, dřevo bílé, keramika bílá a černá, výškově nastavitelné,...
Stojací lampa, kov černý, plast bílý černý, 3 nohy, stínítko průměr 38 cm, stínítko výška: 24 cm,...
Stojací lampa, kov nikl matný, textil šedý, stínidlo s dekorativním děrováním, kabel 180 cm,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



