MILLEY 15560-8H GLOBO závěsné | 8x E27 | černá | Š: 103 cm |
Kód: 15560-8HSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové barvy, mosazný kroužek, vypínač, ŠxV: 100x170 mm,...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové barvy, mosazný kroužek, vypínač, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, průměr 50 cm, výška 26 cm, bez žárovek 3xE27,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, průměr 45 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Stropní bodové svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, mosazný kroužek, DxŠxV: 650x100x125 mm,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, DxŠxV: 111x18x120 cm, bez žárovek 4xE27, max. 60W...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, průměr 18 cm, výška max. 120 cm, bez žárovky...
Stojací lampa, kov černý matný, sklo, mosaz, vypínač, průměr 43 cm, výška 167 cm, délka kabelu...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo, mosaz, vypínač, průměr 18 cm, výška 47 cm, délka kabelu...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, směr světla dolů, ŠxV: 18x22 cm, hloubka 24 cm,...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo přesvědčí svým estetickým designem z černého kovu a kouřového skla. Skládá se z obdélníkové kovové desky (94x24 cm), na které visí osm černých kabelů. Ty jsou vybaveny válcovými stínidly z kouřového skla s mosazným prstencem (průměr 18 cm), které lze osadit žárovkami E27 dle vašeho výběru. To vám dává možnost individuálně určit barvu a jas světla. Navíc lze při instalaci nastavit výšku závěsného svítidla až na 120 cm. S dalšími modely stejné řady můžete ve svých interiérech vytvořit stylovou atmosféru a dotvořit celkový obraz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11 kg |
| EAN: | 9007371416028 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, zlatá |
| ? Materiál: | kov, mosaz a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 8 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 120 cm |
| ? Šířka: | 32 cm |
| ? Hloubka: | 103 cm |
Závěsné svítidlo, kov mosazné barvy, matný černý kov, sklo bílé, černý PVC kabel, průměr: 38cm,...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, krystaly K9 čiré, kabel PVC transparentní, průměr: 80cm,...
Závěsné svítidlo, tmavě šedý kov, kouřové sklo, černý textilní kabel, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, průměr 110 mm, výška 1200...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, průměr 470...
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo přírodní barva, kovové tyče černé, kabel na omotání, DxŠx...
Závěsné svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kabel PVC černý, DxŠxV: 90x90x1200...
Závěsné svítidlo, černý kov, přírodní dřevo, DxŠxV: 83x14x max. 140 cm, bez žárovek 4xE27, max....
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo měděné barvy, průhledné, kov černý chrom, textilní kabel černý,...
Závěsné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, průměr 130 mm, výška max. 1200 mm, bez žárovky 1xE27,...
Závěsné svítidlo, kov, hliník černý matný, dřevo, stmívatelné, několik úrovní pomocí nástěnného...
Závěsné svítidlo, kov matný černý, konopné lano hnědé, DxŠxV: 100x25x max. 120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov šedý tmavý, sklo jantar s drážkami, kabel textil černý, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo, kov černý chrom, čiré skleněné křišťály, křišťály kouřové barvy, výškově...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



