CLARKE 15229W GLOBO nástěnné | 1x E14 | černá | Š: 15 cm |
Kód: 15229WSouvisející produkty
Stolní lampička, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, kabel 1,5m,...
Stojací lampa, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, kabel 1,8m,...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, tkanina zlato-černá, stínidlo s ozdobným děrováním, průměr 40...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, DxŠxV: 63...
Stolní lampička, kov nikl matný, textil černý a zlatý, kabel: 1,5m, stínidlo s ozdobným...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, textil černý a zlatý, výška stínítka 10 cm, stínítko s...
Detailní popis produktu
Moderní černá nástěnná lampa ze série Clarke. Tento model lze využít různými způsoby díky svému dekorativnímu děrování a zlaté barvě interiéru a kulatým stínidlem potaženým textilií, které může přispět k pohodlnému prostředí. Tato lampa má průměr 15 cm a ovládá se vypínačem. Objímka E14 umožňuje libovolnou volbu lampy (max. 40W). LED žárovky doporučujeme pro jejich úsporu energie a dlouhou životnost..
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 9007371364008 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná, černá, zlatá |
| ? Materiál: | nikl mat, plast a textil |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 26 cm |
| ? Šířka: | 15 cm |
| ? Hloubka: | 19 cm |
Nástěnné svítidlo kov černý matný, kov mosaz matná, plast opál, průměr 300 mm, výška 150 mm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, směr světla: dolů, Šx...
Nástěnné svítidlo, hliník černý, akryl opál bílý, svítí nahoru a dolů, vypínač, ŠxV: 23x8 cm,...
Nástěnné svítidlo, dřevo hnědé, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, ŠxV: 7x14 cm, hloubka 16...
Nástěnné svítidlo, kov černý, plast černý, mosaz, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44...
Nástěnné svítidlo, mosaz, ŠxV: 24x17 cm, hloubka 17 cm, bez žárovek 2xE14, max. 40W 230V.
Nástěnné svítidlo, dřevo hnědé a černé, kov černý, mřížované kovové stínítko, ŠxV: 13x17 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, kov chrom, kov nikl matný, akryl, transparentní napájecí kabel, flexi,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, hliník měděný matný, hliník černý matný, plast kouřový, kabel PVC...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov mosaz,...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, konopné lano hnědé, ŠxV: 12x28 cm, hloubka 13 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov černý zlatý, kov černý, vypínač, ŠxV: 12x17 cm, hloubka 16 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov černý, kov černý a zlatý, nastavitelné, vypínač, ŠxV: 12x16 cm, hloubka 15...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com





