GORLEY 15698D GLOBO stropní | 5x E14 | černá | Š: 32 cm |
Kód: 15698DSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, průměr 470...
Závěsné svítidlo kov černý matný, skleněné tyče kouřové barvy, kabel PVC černý, možnost nastavení...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, možnost...
Stojací lampa, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, nožní spínač na...
Stolní lampička, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, kolébkový...
Stropní svítidlo, kov černý, chrom, skleněné tyče kouřové barvy, průměr 500 mm, výška 250 mm, bez...
Detailní popis produktu
Objevte elegantní stropní svítidlo GORLEY! Svým designem zaujme kombinací matně černého kovu, lesklého chromu a tyčinek z kouřového skla. Tato jedinečná kombinace dodá vašemu prostoru nádech sofistikovanosti a stylu. S průměrem 320 mm a výškou 230 mm se GORLEY perfektně hodí do různých místností. Objímky E14 umožňují sami určit barvu světla a jas až do maximálního výkonu 40 wattů. Popusťte uzdu své fantazii a vyberte si správné žárovky, abyste vytvořili atmosféru, kterou chcete. Vneste do svého domova jedinečný design a příjemné světlo se stropním svítidlem GORLEY!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| EAN: | 9007371448951 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 5 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 23 cm |
| ? Šířka: | 32 cm |
| ? Hloubka: | 32 cm |
Stropní svítidlo, kov šedý matný, skleněné koule, barvy skla: bronzová, zelená, petrolejová,...
Stropní svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, průměr 465 mm, výška 180 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, chrom, akryl, skleněné tyčinky čiré, sklo čiré, DxŠxV: 36x36x22 cm, včetně...
Stropní svítidlo, kov zlaté barvy, sklo bílé, průměr 560 mm, výška 430 mm, bez žárovek 13xG9 LED,...
Stropní svítidlo, mosaz, sklo bílé alabastr, průměr 60 cm, výška 37 cm, bez žárovek 3xE27, max....
Stropní svítidlo, chrom, akryl, skleněné tyčinky čiré, K5 krystaly čiré, průměr 37 cm, výška 22...
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, průměr 46 cm, výška 36 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W...
Stropní svítidlo, kov, chrom, akrylové křišťály průhledné a satinované, průměr 45 cm, výška 15...
Stropní svítidlo, kov zlatá barva matná, černá, skleněné tyče bílé, průhledné, průměr 500 mm,...
Stropní svítidlo, kov, chrom, akrylové křišťály průhledné a satinované, průměr 40 cm, výška 14,5...
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, průměr 34 cm, výška 22 cm, bez žárovek 3xE27, max. 60W...
Stropní svítidlo, chrom, kov bílý matný, chrom, průměr 70 cm, výška 24 cm, bez žárovek 6xE27,...
Stropní svítidlo, kov černý, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, průměr 450 mm, výška...
Stropní svítidlo, kov matný nikl, sklo bílé, DxV:75x21cm, včetně žárovek 6xE14 LED 5W 230V,...
Stropní svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, průměr 460 mm, výška 327 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, sklo, sklo průměr 4x12 cm, 5x10 cm, DxŠxV: 86x30x36 cm, včetně 9xG9...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


